Корзина
247 отзывов
Персональная скидка для каждого клиента!Успейте заказать!
+380933535992
+380933535992
+380
93
353-59-92
+380
99
085-88-53
+380
98
554-46-26
Интернет-магазин отопительного оборудования "Отопи"
Твердопаливні котли ТМ «СЕТ» та ТМ «GREENBURNER»
- це новітні вітчизняні котли опалення, призначені для повноцінного та енергоощадного теплозабезпечення споруд приватного сектора. Котли – прості та безпечні в експлуатації, оскільки укомплектовані найсучаснішою європейською автоматикою, яка оперативно керує роботою котла та забезпечує найоптимальніший режим горіння палива. Висока надійність твердопаливних котлів зумовлена використанням в процесі їх виробництва високоякісної котельної сталі товщиною до 5 мм. Завод-виробник гарантує безаварійну роботу своїх котлів протягом 2 років. Збірка котла кваліфікованими спеціалістами та висока якість матеріалів забезпечують надійну роботу котла (збереження цілісності металу та зварних швів) на термін - не менше 15 років. Придбані в нас твердопаливні котли опалення – це реальна можливість звести до мінімуму Ваші витрати на опалення та подачу гарячої води.

Твердопаливні котли ТМ «Сet» та ТМ «Greenburner»

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Твердопаливні котли ТМ «СЕТ» та ТМ «GREENBURNER» відрізняються наступними перевагами:
Завод-виробник забезпечує повну комплектацію своїх твердопаливних котлів усіма елементами, необхідними для підключення до системи теплозабезпечення.
Мультипаливність котлів надає можливість спалювати різні види твердого палива, включаючи: дрова, вугілля, брикети, пелети, тріску, солому і т. ін.
Декілька режимів роботи котлів: автоматичний – пелети, вугілля; та ручний – дрова, брикети; дозволяють змінювати та обирати прийнятний для себе вид палива.
Використання блоку управління котлом власного виробництва дозволяє гнучко регулювати всі параметри роботи котла.
Високий ККД котла, що сягає 89-92% досягається завдяки добре збалансованій подачі повітря, забезпеченню ефективного горіння, вертикальному жаротрубному теплообміннику та горизонтальному калориферу.
Мінімізовані викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Завдяки простоті конструкції забезпечується легкість в обслуговуванні та чищенні котлів.
Гарантовані виробником щільність та міцність матеріалів котла.
Комплектація котлів запобіжними клапанами та автоматикою безпеки, котра зупиняє роботу котла при відхиленні від норми рівня тиску в системі, її розгерметизації, перевищенні температури теплоносія, відсутності палива чи несправності шнека, гарантує безпечну роботу котла.